Uitslag
Dressuurwedstrijd R.J.M.V. Epona op Zondag 11 februari 2018
B + L 1
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n
1 Dyanne Wesseling Ginger B D 3 Rij-Jacht en Menvereniging Epona PC     187
1 Deveny Clasener Tango B P 3 Rij-Jacht en Menvereniging Epona RV     190
1 Ferry Pleeging Amora L1 P 7 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     198
1 Dyanne Wesseling Ginger B D 4 Rij-Jacht en Menvereniging Epona PC     180
1 Deveny Clasener Tango B P 4 Rij-Jacht en Menvereniging Epona RV     186
1 Ferry Pleeging Amora L1 P 8 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     201
L 7 + L 8
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n
2 Lydia Schuller Givenci L1 P 7   199
3 Vanity van Lis Fame L1 P 7 Rhoon En Omstreken, RV. 174
4 Lisa Willemstein Zellydansa L1 P 7 Rhoon En Omstreken, RV. 170
2 Lydia Schuller Givenci L1 P 8   211
3 Vanity van Lis Fame L1 P 8 Rhoon En Omstreken, RV. 173
4 Lisa Willemstein Zellydansa L1 P 8 Rhoon En Omstreken, RV. 168
L 7 + L 8
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
5 Ashley de Kok Ciarra L1 P 7 Rij-Jacht-en Menvereniging Epona,RV     N.G
6 Lotte Ruighaver Grant s L1 P 7 Rhoon En Omstreken, RV.     195
7 Gwendelyn Vollebregt BS Bucefalo XL L1 P 7 Centaur, RV.     192
5 Ashley de Kok Ciarra L1 P 8 Rij-Jacht-en Menvereniging Epona,RV     N.G
6 Lotte Ruighaver Grant s L1 P 8 Rhoon En Omstreken, RV.     194
7 Gwendelyn Vollebregt BS Bucefalo XL L1 P 8 Centaur, RV.     198
L 11 + L 12
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
1 Rony Leening Hanne L2 P 11 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     173
2 Robin Rietveld Marieke Van De Dorpsweg L2 P 11 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     173
1 Rony Leening Hanne L2 P 12 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     191
2 Robin Rietveld Marieke Van De Dorpsweg L2 P 12 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     180
L 11 + L 12
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
3 Kimberly Spruijt Diva L2 P 11 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     184
4 Janneke Spreeuwenberg Furst L 2 P 11 Rockanje (RPC), RV. 201
             
3 Kimberly Spruijt Diva L2 P 12 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV. 183
4 Janneke Spreeuwenberg Furst L 2 P 12 Rockanje (RPC), RV 210
M 15 + M 16
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
1 Marcella van Bavel Bouncer M1 P 15 Rockanje (RPC, RV 182.5
2 Isabel Egberts - Winter Amazing Smarty M1 P 15 Develruiters, RV. 175.5
3 Pauline Klijn - Van Zunderd Eyemosa M1 P 15 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     169.0
1 Marcella van Bavel Bouncer M1 P 16 Rockanje (RPC, RV 180.0
2 Isabel Egberts - Winter Amazing Smarty M1 P 16 Develruiters, RV. 175.5
3 Pauline Klijn - Van Zunderd Eyemosa M1 P 16 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV.     166.5
M 1 + M 2
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
1 Quinty De Roos Dreutel M1 E 15 Rhoon En Omstreken, PC. 170.0
1 Fleur Schapers Vds Carnaval M2 P 19 Rockanje (RPC), RV. 167.5
1 Quinty De Roos Dreutel M1 E 16 Rhoon En Omstreken, PC. 172.5
1 Fleur Schapers Vds Carnaval M2 P 20 Rockanje (RPC), RV. 180.0
Z 1 + Z 2
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
1 Anne-mieke Hordijk - Wigmans Faithfull-Whisper Z2 P 27 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV. 213.5
1 Lissy Helbers Alarde de Torremorena Z1 P 23 Rockanje (RPC), RV. N.G.
1 Anne-mieke Hordijk - Wigmans Faithfull-Whisper Z2 P 28 Epona Rij-Jacht- en Menvereniging, RV. 220.0
1 Lissy Helbers Alarde de Torremorena Z1 P 24 Rockanje (RPC), RV. N.G.
Z 23 + Z 24
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging P.t.n.
2 Petra De Jong Finley Z1 P 23 Hippische Sportvereniging Prometheus     204.0
3 Ellen Hoogvliet Genero Z1 P 23 Eendrachtruiters, RV. 199.5
           
2 Petra De Jong Finley Z1 P 24 Hippische Sportvereniging Prometheus     203.0
3 Ellen Hoogvliet Genero Z1 P 24 Eendrachtruiters, RV. 212.0
Z 27 + Z 28
nr. Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging p.t.n.
2 Timoryan De Vlieger V.i.p. Z2 P 27 Noblesse, RV. 208.0
3 Fleur Schapers Pjotter van de Gadedijk Z2 P 27 Rockanje (RPC), RV. 200.0
4 Suzanne Maasman Menno Fan 't Reidfjild Z2 P 27 Hollandse Ijsselruiters,RV 208.5
2 Timoryan De Vlieger V.i.p. Z2 P 28 Noblesse, RV. 208.0
3 Fleur Schapers Pjotter van de Gadedijk Z2 P 28 Rockanje (RPC), RV. 211.5
4 Suzanne Maasman Menno Fan 't Reidfjild Z2 P 28 Hollandse Ijsselruiters,RV 211.5